بازار بازیافت فلز

بازار بزرگ و رقابتی بازیافت فلزات

بازار بازیافت فلزات توسط فلزات (آهنی و غیر آهنی) ، نوع قراضه (قراضه قدیمی و قراضه جدید) ، بخش استفاده نهایی (ساخت و ساز ، خودروسازی ، کشتی سازی ، ساخت تجهیزات ، لوازم خانگی) ، تجهیزات و مناطق - پیش بینی جهانی تا سال 2025

پیش بینی می شود بازار بازیافت فلز از 52.1 میلیارد دلار در سال 2019 به 76.1 میلیارد دلار در سال 2025 ، با 7.8٪ CAGR از سال 2020 تا 2025 رشد کند. رشد این بازار به دلیل افزایش تقاضا برای فولاد است. و شهرنشینی و صنعتی سازی در کشورهای در حال توسعه همچنین ، نگرانی های روزافزون در مورد کاهش منابع طبیعی با سرعت سریع ، دولت های چندین کشور را بر آن داشته است تا مقررات مطلوبی را در مورد صنعت بازیافت فلزات ، که باعث رونق بیشتر بازار بازیافت فلزات است ، تنظیم کنند. از نظر ارزش و حجم ، پیش بینی می شود که بخش آهنی بازار بازیافت فلزات را از سال 2020 تا 2025 هدایت کند.

بر اساس نوع ، پیش بینی می شود که بخش آهنی در طی دوره پیش بینی ، بازار با سرعت بیشتری رشد کند. قراضه های آهن و فولاد از بازیافت پذیرترین فلزات آهنی در جهان هستند. این قراضه از محصولاتی که پایان عمر خود رسیدند و قراضه تولید شده از طریق فرایندهای تولید حاصل می شود خواهند بود. استفاده از قراضه در تولید فولاد بخشی جدایی ناپذیر از صنعت فولاد سازی را تشکیل داده است. براساس دفتر بازیافت بین المللی ، 40 درصد از تولید فولاد از قراضه ساخته می شود. از نظر ارزش و حجم ، پیش بینی می شود که بخش ساخت و ساز و بازار بازیافت فلزات در دوره پیش بینی با بالاترین CAGR رشد کند.

بخش ساخت و ساز و ساخت سریعترین رشد در بازار بازیافت فلزات است. نیاز به کاهش تأثیرات زیست محیطی فلزات استخراج ، استفاده از فلزات بازیافتی در بخش ساختمان و ساختمان را تشویق کرده است. بیشتر فلزات بازیافتی که در این بخش استفاده می شود از زباله های تخریبی به دست می آید که یکی از بزرگترین منابع پسماند فلزات است ، به ویژه در ایالات متحده.

metal Recycling Market

آسیا و اقیانوسیه به دلیل رشد اقتصادی روزافزون سریعترین رشد برای بازیافت فلزات هستند. طبق مقاله ای که توسط World Economics در فوریه 2017 منتشر شد ، این اتفاق بیش از یك سوم تولید ناخالص داخلی جهان را به خود اختصاص داده است. براساس دفتر مرجع جمعیت ، با رشد سریع تر بازارهای مصرفی چین ، هند و سایر کشورهای آسیا و اقیانوسیه که جمعیت بیش از چهار میلیارد نفر (تا سال 2018)هستند. پیش بینی شده است که این امر در طی دو دهه آینده عامل مهمی در مصرف جهانی، کالای مصرفی بادوام طولانی و بخش ساخت و ساز باشد. به نوبه خود انتظار می رود این منجر به رشد بازار بازیافت فلزات شود. سایر محرک هایی که تأثیر مثبتی در این بازار خواهند داشت افزایش درآمد خانوارها و افزایش جمعیت طبقه متوسط است.

بازیکنان کلیدی بازار

Arcelormittal (لوکزامبورگ) یک شرکت پیشرو در اروپا و یکی از پیشروترین تولید کنندگان فولاد در جهان است. ArcelorMittal به عنوان بزرگترین تولید کننده فولاد در آمریکا ، آفریقا و اروپا در نظر گرفته می شود. در سال 2018 ، ArcelorMittal 31 میلیون تن فولاد قراضه را بازیافت کرد که شامل فولاد اولیه ناشی از عملیات خود شرکت و قراضه خریداری شده برای استفاده در کوره های شرکت بود. با استفاده از فولاد قراضه از 40 میلیون تن انتشار CO2 جلوگیری شد. بخش تحقیق و توسعه جهانی آنها در حال حاضر با انجمن Worldsteel در حال کار بر روی تعدادی از پروژه های بازیافت هستند. همچنین آنها با صنعت خودرو همکاری می کنند تا تجزیه و تحلیل کنند جدا کردن قطعات قبل از خرد کردن آنها به چه میزان خواهد توانست سوداوری بیشتری داشته باشد.

marketsandmarkets

ترجمه شده در تحریریه دورنریز


X
X
×