درباره ما

شرکت ایده سازان نوین سبز مهام به منظور ارتقاء صنعت بازیافت، ایجاد فرهنگ جداسازی پسماند خشک از تر، کمک به اشتغال، کمک به محیط زیست (از طریق حفظ معادن و منابع)، تحقق هرچه بیشتر اهداف شهر هوشمند، رفاه شهروندان و نهایتا ساماندهی وانت‌های دوره گرد خرید ضایعات، در سال 96 تاسیس و به منظور نیل به اهداف فوق تحت برند "دورنریز" فعالیت خود را آغاز نموده است.
باتوجه به تجربه 20 ساله موسسین این مجموعه در بازارفلزات، تلفیقی از تجربه و نوآوری، استارتاپ "دورنریز" را بنا نهاده تا از طریق زیر ساخت اینترنت پر سرعت، سامانه ای جهت تعیین قیمت، خرید و جمع آوری ضایعات فلزی هموطنان مهیا شده و دغدغه های مردم در مورد عدم اطلاع از قیمت ضایعات فلزی و یا چگونگی فروش آن را مرتفع سازد.
تا قبل از حضور "دورنریز" در بازار، نحوه فروش ضایعات فلزی هموطنان به سه روش زیر صورت میگرفته است:
  1. وانت های دوره گرد در محله ها (به همراه آلودگی صوتی )
  2. سایت هایی که پلتفرم هستند و آگهی های خریدار و فروشنده را به نمایش می گذارند (بدون شناخت از اعتبار خریدار)
  3. حمل ضایعات و انتقال به انبار های خرید ضایعات که عموما خارج از شهر می باشند.
".‏‏دورنریز‏‏"‏‏ به عنوان اولین سامانه‏‏ آنلاین و ‏‏تخصصی خرید و جمع آوری ضایعات فلزی سعی دارد تا بستری مطمئن و در دسترس، جهت خرید ضایعات فلزی هموطنان در محلشان (مشتریان خانگی و صنعتی) را ایجاد نماید و ضمنا با ایجاد مرجعی برای تعیین قیمت ضایعات فلزی، هموطنان را از قیمت این ضایعات مطلع سازند.
کافیست زمانی که ضایعات فلزی خود به وزن بالای 20 کیلوگرم رسید، نوع و مقدار آن را در اپ یا پنل مشتریان سایت انتخاب نمایید تا رانندگان دورنریز برای خرید ضایعات شما در محلتان حاضر شوند.

X
X
×