1. اپلیکیشن دورنریز را از کجا دانلود کنیم و برای کدام سیستم عامل‌ها قابل استفاده است؟
 2. نسخه اندروید دورنریز (ورژن 5 به بالا) را می‌توانید از منوی دانلود اپ در قسمت بالای سایت، دانلود نمایید. همچنین پنل مشتریان سایت برای افرادی که سیستم عامل غیر از اندروید دارند و یا تمایل به استفاده از کامپیوتر دارند، از صفحه اصلی سایت در دسترس می‌باشد. لازم به ذکر است ثبت درخواست از هر دو روش (اپلیکیشن و پنل مشتریان) می‌بایست فرم ثبت نام تکمیل گردد.

 3. زمان تحویل گرفتن ضایعات در دورنریز به چه صورت است؟
 4. دورنریز در حال حاضر در روزهای شنبه تا چهارشنبه به انتخاب شما در دو بازه زمانی 8 الی 12 و 12 الی 17 و در روز پنجشنبه در بازه اول، در خدمت کاربران برای تحویل ضایعات خواهد بود. فعلا در روزهای تعطیل قابلیت دریافت بار ممکن نمی‌باشد.

 5. حداقل و حداکثر مقدار ضایعات که دورنریز می‌تواند تحویل بگیرد، چه میزان است؟
 6. از 20 کیلوگرم به بالا (یک درخواست می تواند شامل چند نوع ضایعات باشد که وزن مجموع آنها حداقل باید 20 کیلوگرم باشد)

 7. در کدام شهر ها و مناطق فعالیت دارید؟
 8. در حال حاضر برای بارهای خرده (وزن پایین) مناطق 22گانه تهران و برای بار عمده (بالای 100کیلو) کل استان تهران همچنین برای شهرستان، بارهای با وزن بالای یک تن قابل پوشش می‌باشد. بدیهی است در صورت استقبال هموطنان از سامانه، این طرح قابلیت اجرا در شهرستانها را هم دارد.

 9. شما چه نوع ضایعاتی را خریداری می‌کنید؟
 10. خرید لوازم خانگی و الکترنیکی بلا استفاده و ضایعات فلزات رنگین مانند انواع مس، آلومینیوم، برنج، سرب و آهن آلات خریداری می شود.

 11. قیمت خرید ضایعات توسط دورنریز را چگونه متوجه شویم؟
 12. از منوی سایت به قیمت ضایعات در اپلیکیشن هم از منوی سه خط وارد لیست قیمت ضایعات شوید و قیمت در رنج‌های مختلف را مشاهده کنید. چنانچه وزن ضایعات شما از رنج موجود در سایت بیشتر بود، به قیمت روز بازار و به صورت توافقی با شما محاسبه می‌گردد.

 13. زمان درخواست به چه صورت توسط مشتری تعیین می‌گردد؟
 14. امکان درخواست تحویل کالا، از یک روز بعد از ثبت درخواست میسر می‌باشد.

 15. نحوه توزین ضایعات به چه صورتی خواهد بود؟
 16. پیک دورنریز با ترازوی دیجیتال ضایعات شما را در حضور خودتان وزن کرده و شما آن را نیز تائید می‌کنید. اگر مقدار یا حجم ضایعات به شکلی باشد که قابلیت توزین در محل نباشد، با توافق شما بار به انبار منتقل می‌شود و توزین در انبار انجام می شود.

 17. نحوه پرداخت دورنریز به مشتری به چه صورت است؟
 18. بلافاصله پس از درخواست تسویه حساب در نرم افزار مشتری ترتیبی اتخاذ می‌گردد که مبلغ به شبای مشتری واریز گردد. اما به دلیل نحوه پرداخت به صورت حواله پایا امکان این وجود دارد که حداکثر 48 ساعت به طول انجامد. بعد از این زمان قابلیت پیگیری دارد.

 19. چگونه به دورنریز اعتماد کنیم؟
 20. با وجود سابقه چندین ساله این گروه در امور خرید و فروش فلزات رنگی و دفاتر و انبارهای مقیم در تهران و مجوزهایی همچون:

  • نماد اعتماد الکترونیک (ای نماد)
  • اتحادیه کسب و کارهای مجازی
  • ساماندهی وزارت ارشاد

  که در صورت نارضایتی کاربر این مجوزها سلب می‌گردد، شما می‌توانید با اطمینان خاطر ضایعات خود را به دورنریز بفروشید.

 21. قیمت توافقی برای ضایعات عمده برای چند روز معتبر می باشد؟
 22. برای دارندگان ضایعات عمده مانند تولید کنندگان و کارگاه ها و ... قیمت روز ضایعات تنها دو روز معتبر می‌باشد. بدیهی است چنانچه تحویل ضایعات در این مدت صورت نپذیرد قیمت جدید منظور می گردد.


X
X
×