راهنمای اپلیکیشن دورنریز

1-پس از دانلود اپلیکیشن و انتخاب "گزینه ثبت نام جدید" مشخصات خود را جهت ثبت نام وارد می کنید. ضمنا می توانید قبل از ثبت نام با گزینه "ورود به عنوان مهمان" با محیط برنامه آشنا شده و لیست قیمت ضایعات را مشاهده و در صورت نیاز ثبت نام کنید.
2 – برای ثبت درخواست، در صفحه اصلی اپلیکیشن گزینه درخواست جدید را انتخاب کنید.
3- در صفحه باز شده (فرم ثبت کالا) جنس و وزن کالا را مشخص کرده و علامت + زرد رنگ را بزنید. (امکان ثبت چندین کالا وجود دارد)
4- چنانچه قبل از ارسال درخواست به دورنریز مایل به ذخیره درخواست خود هستید، از گزینه ثبت موقت استفاده کنید. در صورت اطمینان از درخواست خود، گزینه "ارسال درخواست به شرکت" کلیک کنید.
5- در صورتی که پس از وارد کردن وزن، واژه "توافقی" در مقابل قیمت ظاهر شود، شما کماکان "ارسال درخواست به شرکت" را کلیک کنید و منتظر بمانید تا کارشناسان دورنریز با شما تماس گرفته و قیمت عمده فروشی در همان روز را با توافق شما بلافاصله در اپ نمایان می شود. با مشاهده لیست قیمت ها در اپ یا سایت، می توانید از رنج وزنی ضایعاتی که قیمت توافقی دارند، مطلع شوید.
6- پس از کلیک گزینه " ارسال درخواست به شرکت"، تاریخ و زمان پیشنهادی و نحوه پرداخت به مشتری را انتخاب و ثبت نهایی را بزنید (تاریخ انتخاب شده باید حداقل یک روز بعد از ثبت درخواست باشد).
7- نحوه پرداخت: در زمان ارسال درخواست به شرکت، نحوه پرداخت به یکی از دو شکل زیر قابل انتخاب است:
8- درخواست شما ثبت و کد رهگیری به شما نمایش داده خواهد شد.
9- برای مشاهده جزئیات و پیگیری درخواست به گزینه "درخواست های درحال بررسی" (در صفحه اول( مراجعه کنید.
10- وضعیت درخواست شما به چند صورت زیر مشاهده می شود:
11- کاربر قبل از درخواست تسویه حساب، باید شماره شبای حساب بانکی خود را ثبت کند. برای این کار، در صفحه اصلی وارد گزینه حسابها شده و پس از تکمیل فرم "ثبت جدید" را بزند.
12- در صورتی که نحوه پرداخت در اپ به شکل واریز به حساب کاربر انتخاب شود، بعد از مرحله تائید مشتری، کاربر از منوی سه خط در صفحه اصلی می توانید “درخواست تسویه حساب” دهد و نهایتا تا 48 ساعت بعد، مبلغ به حساب کاربر واریز می شود.
14- ‍ پرداختی ها: کاربر در صفحه اصلی گزینه "پرداختی ها" را زده، با کلیک ذره بین بازه زمانی مورد نظر را وارد کرده و لیست تما م وجوه پرداختی شرکت با جزئیات نمایش داده می شود.
15- لیست درخواست های قبلی: در صفحه اصلی، از منوی سه خط، گزینه اول "لیست درخواستهای قبلی" را انتخاب کرده، با کلیک علامت ذره بین، بازه زمانی مورد نظر را وارد کرده و لیستی از تمام درخواستهای آن بازه با جزئیات نمایش داده می شود.

X
X
×